Evet, faturalar kargo görevlisine nakit olarak ödenebilir. Bursa kurye faturaların değerini tahsil edecek ve yalnızca değerin sırasıyla 5.000 tüzel kişi veya 10.000 özel kişi miktarını aşmaması durumunda size makbuz verecektir.

Elbette. Lütfen talebinizi, teslimat kanıtına ihtiyacınız olan Bursa kurye numarası veya numaraları ile birlikte e-mail adresimize gönderin, size en kısa sürede geri döneceğiz.

İsteğinizin bir kopyasıyla birlikte iletisim@motokurye.org.tr adresine e-posta yoluyla gönderilir. İadenin talep üzerine en yakın Bursa Kurye ofisine yapılmasının isteneceği istisnai durumlar olabilir.

“Beyan Edilen Değer” alanını doldurmayı seçerseniz, gönderilen ürünün değerinin %1’i kadar ek ödeme yaparsınız ve hasar veya kayıp durumunda %100 tazmin edilirsiniz. Lütfen tavsiyede bulunun! Sigorta, uygun kurye paketlemeyi hariç tutmaz.

Bildirim alındıktan sonra, benzersiz doğrulama kodunu ve kimliği yanınıza alarak Bursa kurye mağazasına gidebilirsiniz.

Bursa kurye hizmetleri, uluslararası ve şehirlerarası posta gönderimi amacına sahip beyan değeri olan gönderi hizmetleri sunmaz ve sağlamaz.

Doğru/ek teslimat bilgilerini Bursa kurye numarasını belirterek iletisim@motokurye.org.tr adresine gönderebilirsiniz .

İade taleplerinin Bursa moto kurye sipariş numarası ile birlikte iletisim@motokurye.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir .

Bursa kurye gönderinin durumuyla ilgili bilgi için lütfen Bursa kurye GPS izleme bölümüne girin veya iletisim@motokurye.org.tr adresinden ayrıntıları istemekten çekinmeyin .