Bursa Kurye Hakkında

2005 yılında kurulan Bursa kurye hizmetleri Türkiye ve Bursa bölgesinin önde gelen kurye hizmetlerinden biridir. Bursa, Türkiye’nin önde gelen kurye şirketleri ve akıllı kurye yazılımı ile yapılan önemli ortaklıklar, teknolojik yenilik ve hizmet mükemmelliği konusundaki itibarımızı oluşturmuştur.

Bursa Express Kurye
Tecrübeli ve Profesyonel Kuryeler

Bursa Profesyonel Kurye

Bursa kurye paket teslimatının patlama yaptığı bir zamanda, nakliyeyi kolaylaştırıyoruz. Bursa profesyonel kurye teslimatını ucuz ve erişilebilir hale getirme misyonunun arkasındaki itici güç olmuştur.

Bursa ve Türkiye çapında 100k+ fazla kişi ve şirket, Bursa kurye hizmetleri ile teslimat yapıyor. Bu sorumluluğu son derece ciddiye alıyoruz ve Bursa kurye hizmetlerimizi geliştirmek ve genişletmek için büyük yatırımlar yapmaya devam ediyoruz.

Bu taahhüt, bizi Bursa da ki kurye sektörümüzün ön sıralarına yerleştirdi ve Bursa şehirlerarası kurye hizmetlerinde lider ve yenilikçi olarak itibarımızı oluşturmamıza yardımcı oldu.

15 Yıldır Kurye Endüstri Lideri

En Çok Tercih Edilen Kuryeler

Teslimat sürecinde Bursa kurye endüstrisinin cana yakın, yardımcı yüzü olarak müşterilerimizi eğitmeye inanıyoruz ve kurye paket teslimatını sorunsuz, kullanıcı dostu bir deneyim haline getirmeye devam ediyoruz.

Ekonomik Fiyat

Bursa kurye hizmetleri en ekonomik moto kurye fiyat garantisi sunar.

7/24 Teslimat

Kapsamlı kurye hizmeti ve donanımlı Bursa kurye araç filomuz ile 7/24 ve 365 gün kurye hizmeti.

Güvenli ve Güvenilir

15 yılı aşkın Bursa moto kurye endüstri tecrübemiz ile güvenilir kurye teslimatları.

15+

Yıllık Kurye Tecrübesi
Bursa Motorlu Kurye
Kurumsal ve Lisanslı Kurye

Bursa Kurumsal Kurye

Diğer aynı gün Bursa kurye şirketlerinden daha fazla bölgesel servis merkezi ile güvenilir hizmet. Yerel Bursa kurumsal kurye çözümleri hizmetinizi bulmak için posta kodunuzu veya konumunuzu girin. Türkiye ve Bursa da ki kurye lojistik ağımız güvenilir yerel aynı gün kurye ve zaman açısından kritik lojistik hizmetleri sağlar.

Her gün, her gün, yılda 365 gün Bursa da kurye teslimatı yapıyoruz. Online, telefonla veya e-posta ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hesap açmak kolay ve ücretsizdir. Kredi Kartı rezervasyonlarını da kabul ediyoruz.

Bursa ve bölgelerin de faaliyet gösteren 1,000 üzerinde onaylı kuryeye erişim ile eksiksiz bir şehirlerarası aynı gün kurye ve uzman teslimat hizmetleri yelpazesi sunuyoruz.

7/24 Araçlı veya Bursa Moto Kurye

Bursa Kurye Lojistikleri

Gerçek zamanlı izleme Bursa kurye GPS takibi ve otomatik durum bildirimleri de dahil olmak üzere Bursa, Türkiye’nin teknolojik olarak en gelişmiş kurye teslimat sistemi tarafından desteklenir. Bursa kurye lojistikleri tarafından kontrol edilen ve tam eğitimli 1.000+ kuryeye erişimimiz var.

99%

Kesintisiz Hizmet

750k+

Tamamlanan Teslimat

1k+

Aktif Kurye Personeli

15+

Yıllık Tecrübe